مدارک مورد نیاز اداره دانش‌آموختگان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۰۹:۳۹| تعداد بازدید: 9495

قابل توجه دانش آموختگان محترم :

بدینوسیله به اطلاع دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه می رساند از تاریخ 01/08/1400 به بعد صدور گواهی موقت ، اصل دانشنامه ، ریزنمرات و گواهی المثنی به صورت الکترونیکی و غیر حضوری و صرفا از طریق سامانه الکترونیکی درخواست مدارک دانش آموختگان به آدرس https://eg.behdasht.gov.ir انجام می گیرد. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک و دریافت مدرک تحصیلی خودداری نمایید.( در خصوص دانش آموختگانی که در شهرستان تربت حیدریه و توابع سکونت دارند نیز فرآیند صدور مدرک صرفا به صورت غیر حضوری می باشد. لذا از پذیرش مراجعین حضوری جدا معذور می باشیم.)

جهت ثبت اطلاعات در سامانه الکترونیکی درخواست مدارک دانش آموختگان و مدارک مورد نیاز خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمایید:

 1. توضیحات مندرج در سامانه را به دقت مطالعه نمایید.
 2. پس از ورود به آدرسhttps://eg.behdasht.gov.ir نسبت به عضویت در سامانه اقدام نمایید.
 3. پس از ورود به سامانه کلیه مدارک مورد نیاز برای صدور مدرک به صورت کامل و جامع توضیح داده شده است.
 4. با توجه به الکترونیکی شدن فرآیند صدور مدرک ، نیازی به ارسال مدارک به صورت پستی نمی باشد.
 5. ارسال مدارک فقط به آدرس هایی انجام میشود که دارای کدپستی دقیق و معتبر باشد. در صورت درج آدرس اشتباه مسئولیت فقدان مدرک و یا تبعات دیگر به عهده شخص دانش آموخته می باشد.

     6. در گواهی انجام کار رعایت موارد مشروحه ذیل الزامی می باشد:

 1. گواهی مذکور از سازمان دولتی یا بخشی خصوصی معتبر صادر شده باشد.
 2. دارای تاریخ و شماره در بالای نامه و مهر و امضا معتبر در پایان باشد.
 3. دارای تاریخ شروع و پایان کار با ذکر نیمه وقت یا تمام وقت بودن اشتغال دانش آموخته باشد.
 4. تاریخ قابل احتساب برای انجام تعهدات کلیه دانش آموختگان بعد از تاریخ فراغت از تحصیل می باشد و گواهی کار قبل از این تاریخ برای هر مقطع تحصیلی برای آن مقطع قابل محاسبه نمی باشد.
 5. در مورد کارمندان رسمی دولت که در زمان تحصیل اشتغال به کار داشته اند ارائه گواهی مبنی بر عدم استفاده از بورس یا ماموریت آموزشی و یا سایر تعهدات همراه حکم ضروری است.
 6. در صورتیکه اشتغال دانش آموخته به صورت تمام وقت باشد به صورت کامل و در صورتیکه نیمه وقت باشد نصف مدت کارکرد قابل محاسبه می باشد.
 7. ارائه گواهی کار از یگان خدمتی با قید تاریخ عضویت رسمی و تاکید بر انجام کلیه تعهدات و بالامانع بودن تحویل مدارک جهت اعضای رسمی نیروهای مسلح. (در صورت استفاده از بورسیه نیروهای مسلح، می بایست گواهی کار ارائه شده حداقل 2 برابر مدت تحصیل باشد)

شرایط گواهی کار صادره توسط بخش خصوصی معتبر :

علاوه بر ارائه گواهی کار معتبر از محل کار ، ارائه گواهی از سازمان تامین اجتماعی در مورد تحت پوشش بیمه قرار داشتن فرد در مدت اشتغال بکار دانش آموخته ضروری است.

در صورتیکه فرد دانش آموخته در مدت اشتغال بکار به هر دلیل تحت پوشش بیمه قرار نگرفته باشد جهت دریافت مجوز تحویل مدارک لازم است علاوه بر ارائه گواهی کار ، تصویر اطلاعیه ثبت شرکت یا موسسه خصوصی محل خدمت خود را که در روزنامه رسمی کشور درج گردیده باشد و همچنین تصویر اساسنامه شرکت را پس از تایید مدیر آموزشی دانشگاه ارائه نماید.

در صورت بروز مشکل و یا ایجاد سوال با شماره 05152228023 خانم وزیری پور تماس بگیرید.

 

 

کلیه دانشجویان در شرف فراغت از تحصیل می توانند با مراجعه به آدرس ذیل از آخرین وضعیت فارغ التحصیلی خود مطلع شوند .

http://medicalPortal.behdasht.gov.ir/medicalportal/TG.aspx