بررسی استانداردهای اعتباربخشی و پیشرفت برنامه عملیاتی واحدهای مرکز مطالعات و بسته‌های طرح تحول و نوآوری در آموزش

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۰۸:۱۲ | تعداد بازدید: 20

جلسه بررسی استانداردهای اعتبار بخشی و پیشرفت برنامه عملیاتی واحدهای مرکز مطالعات و بسته‌های طرح تحول و نوآوری در آموزش با حضور رئیس و معاون آموزش، تحقیقات و فناوری و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این نشست ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته گفت: فعالیت‌های اجرایی در دانشگاه بسیار ارزشمند است و باید با رویکردی تحول‌نگر و نوآورانه در این مسیر گام برداشت.

دکتر حسین ابراهیمی‌پور افزود: یکی از وظایف ما صیانت از استانداردهای علمی مرکز مطالعات است و بایستی جلسات اعتباربخشی واحدها به صورت منظم برگزار شود.

دکتر محمدرضا رضایی‌منش نیز در این نشست با ارائۀ گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مرکز مطالعات بیان داشت: همۀ تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا صیانت از استانداردهای آموزشی در مرکز مطالعات به بهترین شکل صورت پذیرد و اعتباربخشی درون‌دانشگاهی نیز به همین منظور اجرا شده است.

در ادامۀ جلسه نیز مدیر مرکز مطالعات گزارشی اجمالی از برنامه های مرکز مطالعات در راستای پیشرفت برنامه استراتژیک و برنامه عملیاتی و تحقق استانداردهای اعتباربخشی مرکز مطالعات ارائه نمود و از تلاش‌های گسترده مسئولان واحدهای مرکز مطالعات، مسئولان بسته های طرح تحول و نوآوری در آموزش و کارشناسان مرکز مطالعات قدردانی کرد.