در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

بازدید هیات بورد قارچ شناسی وزارت از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۰۹:۵۶ | تعداد بازدید: 71

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری، دکتر سیدجمال هاشمی و دکتر محمدحسین یادگاری، اعضا هیات بورد قارچ شناسی پزشکی وزارت، روز شنبه 5 آذر ماه 1402 با حضور در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از امکانات آزمایشگاهی و سایر قسمت های دانشکده پزشکی و پیراپزشکی بازدید بعمل آوردند.

در ابتدا این نشست دکتر حسن اژدری زرمهری، سرپرست معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری، ضمن عرض خیر مقدم به اعضا توضیحاتی درمورد امکانات آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بیان کرد.

وی در ادامه افزود : انجام این بازدیدها علاوه بر ایجاد همکاری و همدلی بیشتر قطعاً باعث پیشرفت و تبدیل قابلیت‌ها و امکانات های بالقوه به بالفعل می شود.

در ادامه دکتر سیدرضا خطیبی ریاست دانشکده پزشکی و دکتر محمدعلی محقق معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده پیراپزشکی نیز ضمن عرض خوشامدگویی توضیحاتی درمورد دانشکده پزشکی علی الخصوص رشته پزشکی و دانشکده پیراپزشکی ارائه دادند و اهداف، چشم‌انداز‌ها و امکانات این دانشکده ها را بیان کردند.دکتر امید عزیزی، مدیر گروه علوم آزمایشگاهی نیز در خصوص واحدهای درسی، کارآموزی و کارورزی دانشجویان، شرایط و نظم و برگزاری کلاس‌ها و واحد های قارچ شناسی نکاتی را بیان کرد.

در انتها این نشست جمع بندی صورت گرفت و اعضا هیات بورد، ضمن ابراز رضایت از وضعیت فعلی نکاتی را در خصوص ارتقاء کیفی آموزش متذکر شدند.