اختتامیه پنجمین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی، در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ ۱۳:۳۴ | تعداد بازدید: 69

اختتامیه پنجمین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی، در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، با حضور مسئولین و دست اندرکاران این جشنواره در روز چهارشنبه؛ ۱۴ ام دی ماه ۱۴۰۱، برگزار شد.

این جشنواره توسط کمیته توانمندسازی سازی و مشارکت آموزشی دانشجویان مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار گردید.

جناب آقای دکتر محمدرضا رضائی منش؛ معاون محترم آموزش، تحقیقات و فناوری، در روز اختتامیه به مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره که شامل: افزایش مشارکت دانشجویان در حوزه توسعه و نوآوری آموزش علوم پزشکی و همچنین بهره‌مندی از ایده‌های خلاقانه دانشجویان برای بهبود و ارتقای فرآیندهای آموزشی اشاره کردند همچنین بیان کردند بخش دانشجویی جشنواره کشوری شهید مطهری به صورت سالانه و هم زمان با همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در حیطه‌های ۱)برنامه ریزی درسی ۲)یاددهی و یادگیری ۳)ارزشیابی آموزشی ۴)مشاوره و حمایت دانشجویی ۵)یادگیری الکترونیکی و ۶)مدیریت و رهبری آموزشی، برگزار می‌گردد.

در ادامه دبیر اجرایی جشنواره سرکار خانم دهنو خلجی، ضمن قدردانی از داوران و اساتید راهنمای جشنواره اظهار داشت: در  جشنواره ایده‌های نوآورانه آموزشی، در بازه‌ی زمانی 1401/09/05لغایت 1401/09/24تعداد ۳۰ ایده ثبت گردید که طی داوری اولیه ۱۰ ایده با کسب بیشترین امتیاز به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند و در روز اختتامیه، راه یافتگان در بازه‌ی زمانی اختصاص داده شده برای هر تیم، با استقرار در محل داوری شروع به ارائه و دفاع از ایده‌هایشان کردند. نهایتاً در پایان اختتامیه 4 تیم بعنوان تیم های برگزیده و سه تیم بعنوان تیم های شایسته تقدیر معرفی شدند.