پیام تبریک معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت فرارسیدن دوازدهم اردیبهشت روز استاد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ ۱۹:۱۷ | تعداد بازدید: 24

دکتر حسن اژدری زرمهری معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی فرارسیدن دوازدهم اردیبهشت روز استاد و معلم را به همه‌ استادان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی،بویژه  استادان ، پزشکان ومتخصصان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی پژوهشی؛ متن پیام معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به شرح ذیل می باشد:

دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره)و روز تجلیل از مقام والای استاد و معلم فرصت ارزشمندی برای بزرگداشت نام و یاد آن حکیم فرزانه و بهره گیری هرچه بیشتر از آثار و خدمات علمی وی به جامعه اسلامی و نشر افکار و اندیشه‌های ایشان به ویژه در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است.

تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مســــــیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش درآمد.

داشته‌ها و یافته‌های علمی و تحقیقاتی، صنعتی، معنوی و انسانی امروز ایران اسلامی مرهون همت مضاعف و تلاش جهادگونه استادان متعهد و پرتلاشی است که با آموزه‌های خویش، تدریس را نه به عنوان شغل بلکه حرکتی عاشقانه انتخاب نمودند و روشنگر مسیر آگاهی شدند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک روز استاد بر تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت به ویژه اساتید و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ، توفیق روزافزون تمامی تلاشگران عرصه تعلیم و تعلم ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان خواستارم.

 

برچسب های خبر