پیام تبریک معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۰۷:۳۰ | تعداد بازدید: 29

دکتر حسن اژدری زرمهری با صدور پیامی، فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به تمامی آحاد ملت، جامعه دانشگاهی و مردم شهید پرور شهرستان تربت حیدریه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه،در متن این پیام آمده است:

انقلاب اسلامی ملت ایران، نهضتی بزرگ، شکوهمند و تأثیرگذار بود که با رهبری حضرت امام خمینی(ره) در روز ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ به پیروزی رسید و با وجود تمامی توطئه های استکبار جهانی از جمله جنگ تحمیلی هشت ساله، فشارها و تحریم های اقتصادی، ترور بیش از ۱۷ هزار ایرانی، راه اندازی و تجهیز گروهک های تروریستی و ضد انقلاب و دهها دسیسه دیگر ایران اسلامی امروز با هدایت ها و تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، با وجود تمامی کینه ورزی و خصومت های دشمنان به ویژه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، در حال پیشروی و فتح سنگرهای کلیدی جهان است.

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن اُفقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود.و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود.»

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام، بویژه جامعه دانشگاهی و مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان تربت حیدریه تبریک و شادباش عرض نموده و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت داریم.

برچسب های خبر