معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه؛

مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار نظام را تثبیت و دشمنان را دلسرد می کند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۰:۱۶ | تعداد بازدید: 8

دکتر حسن اژدری زرمهری طی بیانه ای از جامعه دانشگاهی، اساتید، اعضای هیات علمی و دانشجویان  جهت حضور حداکثری در انتخابات دوم اسفند ماه دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

هنوز صلابت گام هاي تان در راهپيمايي بزرگ يوم الله ۲۲ بهمن در فضاي ايران اسلامي طنين انداز است؛ به طور یقین مردم شریف و بصیر و جامعه دانشگاهی آگاه و انقلابی بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای دراین آزمون نیز سربلند خواهند شد.

حضور گسترده مردم و مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی می‌تواند کوبنده‌تر از گذشته دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران را مأیوس و اقتدار نظام را بیش از پیش تثبیت و تقویت  کند.

عشق به رهبري، قدرداني از خون شهدا به ویژه شهیدان دفاع مقدس و شهید سردار سلیمانی، صيانت از ناموس ايراني، دفاع از مبارزان ايراني و مدافعان حرم ؛ استمرار امنيت داخلي و استقلال جهاني و تجلي همدلي و همزباني با دولت همه و همه با حضور شما در پاي صندوق هاي راي عينيتي دوباره مي يابد.

اینجانب از تمامی مردم شریف و آگاه تربت حیدریه و جامعه دانشگاهی بصیر و انقلابی دعوت می‌نمایم همدل و هم صدا از هر جناح سياسي ؛ با رعايت كامل حق و حقوق يكديگر در انتخابات شرکت کنیم تا سرنوشت سال های خود را به اراده خود رقم زنیم.

برچسب های خبر